Kas ir kabala-2

Mīti par Kabalu Komentēt

Pēc definīcijas Kabala ir zinātne par Visumu, kura posms esam arī mēs. Ar kabalas palīdzību var izzināt ne tikai mūsu pasaules daļu, kuru mēs uztveram ar piecu maņu orgānu palīdzību, bet arī vēl to Visuma apjomu, kas šajās sajūtās mums nav pieejams. Šī daļa kabalā ir galvenā – tieši tā vilina mūs studēt šo zinātni.

Pateicoties kabalas metodikai, ir iespējams sākt sajust no mums apslēpto augstāko informācijas līmeni, kas pārvalda mūsu pasauli. Ja mēs zināsim, kādā veidā notiek šī vadība, mēs spēsim saprast vispārējos, dziļākos, patiesos likumus, kuri virza dabu un mūs kā neatņemam tās daļu.

Kabala ļauj cilvēkam sākt labāk saprast sevi, savas rašanās cēloni uz planētas, kosmosā, visu notiekošo ar viņu vēstures garumā.

Pēc kādas formulas attīstās cilvēce? Kas ir cilvēka, cilvēces un visas dabas evolūcijas virzītājspēks? Ģeoloģiskie periodi, sabiedriskās formācijas, mūsu nākotne, mūsu gribas brīvība un galu galā iespēja kaut ko mainīt liktenī… – tas viss tiek apgaismots Kabalā. Tā sniedz interesantas un reizēm negaidītas atbildes uz visiem jautājumiem.

Avots krievu valodā

Komentēt

Modified WP Theme & Icons by N.Design Studio
Ierakstu RSS Komentāru RSS Pieslēgties