Virzieties uz mērķi – un viss nokārtosies

Jautājumi un atbildes, No M.Laitmana bloga Komentēt

Jautājums: Vai fakts, ka sievietei ir jāpakļaujas vīrietim, ir sekas tam, ka Ieva tika nosodīta par viņas grēku ? Kā tikt galā ar to mūsu pasaulē un pieņemt šo nosodījumu bez ciešanām un konfliktiem.?
Atbilde: Nav pakļautības, bet ir pareiza kopējo dabas īpašību īstenošana – tāpēc ir nepieciešams mācīties Kabalu un kopā realizēt, abiem vēršoties pie trešā, Radītāja.
Jautājums: Ko darīt, ja izveidojusies šāda ģimenes situācija: Vīrietis nezina, vai viņš vēlas palikt laulībā, bet sieviete nevēlas piekrist laulību šķiršanai, pie tam viņi abi nav reliģiski noskaņoti?
Atbilde: Iet uz kopējo mērķi, pie Radītāja, nenoslēgties abiem sevī – un viss atrisināsies.
Jautājums: Es saprotu, ka ģimenes izveidošana ir daļa no cilvēka labošanās. Tomēr no materiālā viedokļa, es neesmu pievilcīgs pretējam dzimumam: es nemāku taisīt naudu, man nav privātmājas un automašīnas. Viss, kas saista manas domas – tā ir Kabala. Vai man ir vērts, kas nāktu par sliktu nodarbībām un izplatīšanai, ieslīgt materiālajā dzīvē ar nolūku turpmāk apprecēties? Varbūt tomēr var iztikt bez ģimenes?
Atbilde: Turpiniet nodarboties ar to, pēc kā tiecas jūsu sirds, jo šim mērķim tika radīts cilvēks šajā pasaulē, bet pārējais nāks pats par sevi, grupa palīdzēs jums atrast pāri.

Avots: http://www.laitman.ru/muzhchiny/4785.html
no krievu valodas tulkoja Rūdis

Komentēt

Modified WP Theme & Icons by N.Design Studio
Ierakstu RSS Komentāru RSS Pieslēgties