Tas bija īsts brīnums!

Jautājumi un atbildes, No M.Laitmana bloga Komentēt

Jautājums: Kādu virzību uz priekšu esam saņēmuši pēc notikušā kongresa „Zoar – 2010”?
Atbilde: Esam piedzīvojuši ļoti lielas izmaiņas. Es sajutu, ka Izraēlas tauta ne vien saņēma Zoar grāmatu, bet atgriezās pie tās.
Tas nebija jauns ieguvums, bet cilvēku prieks, kuri atrada to, ko kādreiz bija zaudējuši.
Iespējams viņi paši nespēj sev izskaidrot, kas ar viņiem notika, bet es redzēju, ka tieši tā juta viņu dvēseles.
Viņi sajuta, ka atraduši to, ko zaudēja pirms diviem tūkstošiem gadu un tagad nevis studē Zoar grāmatu, bet atsauc to savā atmiņā…
Tieši tā – neuzzina kaut ko jaunu, bet priecājas par to, ka atgriezies kādreiz zaudētais.
Tāpēc es domāju, ka Izraēlas tauta saņēma lielu, labu garīgo pacēlumu un ne tikai tie tūkstoši cilvēku, kuri bija ar mums kongresā.
Pavirzījusies uz priekšu visa Kabalas zinātnes izplatība Izraēlas tautā, kurai pēc tam pievienojas visa cilvēce – tā, ka visa Babilonija, visa cilvēce atgriežas pie sava garīgā avota.
Ir cerība, ka visas dvēseles savienosies vienā Ādama dvēselē vēl mūsdienās, un mēs sasniegsim pilnīgas labošanās stāvokli, Bezgalības pasauli, izlabotu kopējo dvēseli.
Es ticēju un gaidīju, bet panākumi pārsniedza gaidīto. Es domāju, ka no augšas mums atklāj milzīgas iespējas mūsu dabas labošanā.
Mums priekšā īpašs un grūts darbs. Bet šis darbs ir neparasti svarīgs un cēls, un jabūt pateicīgiem, ka Radītājs nolēma ar mūsu starpniecību piepildīt savu dižo nodomu.
Tagad tikai nepieciešams ar visu to cilvēku palīdzību, kuri kopā ar mums piedalījās kongresā, turpināt izplatīt kabalu Izraēlas tautā un ar tās palīdzību, ar Zoar grāmatas gaismas spēku, kā raksta Bāls Sulams (laikraksts „Auma”, „Priekšvārds Zoar grāmatai”, 70.p.), tā apvienosies vienotā tautā.
Tas iespējams tikai pateicoties siržu vienotībai, bet tā iespējama tikai ar gaismas spēku, kurš atgriež pie avota, kurš paceļ mūs pāri mūsu egoismam.
Vēlos pateikties visiem cilvēkiem, kuri ieradās pie mums no daudzām zemēm, no visām pasaules malām, lai piedalītos kongresā.
Kopā mēs spēsim veikt šo diženo labošanos un saskaņā ar ātrumu, ar kuru tā patreiz izplatās, tam jānotiek drīzumā.
Vēl nav pienācis laiks atklāt patieso notiekošā dziļumu un diženumu, bet var sacīt, ka esam veikuši augstus un varenus iekšējos labojumus, un drīz tas izpaudīsies mūsos un pasaulē.
Noticis brīnums!

Avots: http://www.laitman.ru/kongressy-sobytiya/10520.html
no krievu valodas tulkoja S. Grammatikopulo

Komentēt

Modified WP Theme & Icons by N.Design Studio
Ierakstu RSS Komentāru RSS Pieslēgties