Sarežģītās kļūdas.

Jautājumi un atbildes, No M.Laitmana bloga Komentēt

Dž.R.Nikvista ziņojums, Iknedēļas sleja, 30.01.2009.: Einšteins komplicētos procentus nosauca par cilvēces izcilāko izgudrojumu. Cents, ar sarežģīto 4% likmi, 20 gadsimtos sasniegs summu 23 ar 31 sekojošām nullēm. Ja planēta Zeme būs no zelta, tās vērtība sastādīs 3% no šīs summas.
Kāpēc tad pēc 20 gadsimtu progresa cilvēce nav sasniegusi pārpilnību? – Tādēļ, ka kari, revolūcijas, epidēmijas, laupīšanas, izsaimniekošana iznīcina šo bagātību!
ASV valdība izlietos 819 mljrd. dolāru valsts ekonomikas stimulēšanai – šis ir viens no piemēriem bagātības iznīcināšanā.
No pieredzes zinām, ka sociālisms noved pie stagnācijas. Bet mūsdienu politiķi to saskata kā pievilcīgu, jo kapitālisms ir izgāzies. Cīņā starp sociālistiskajām idejām un tirgus brīvību sociālisti uzvarējuši. Tuvākajā nākotnē – stagnācija!
Replika: Bāls Sulams rakstā „Pēdējā paaudze” skaidro neapšaubāmi kļūdaino sociālistiskās attīstības izvēli. Tieši tāpat skaidrojot tās pievilcības iemeslus. Ja šodien nesekosim kabalistu teiktajam, tad jebkurš cits ceļš mūs no jauna novedīs pie iepriekšējām kļūdām. Ir tikai divi eksistences veidi – sabiedrībā, kura saņem vai atdeves sabiedrībā.
Sabiedrība – saņēmēja ir pabeigusi savu pastāvēšanu: esam nonākuši līdz vienotai, vispārējā atkarībā noslēgtai pasaules sistēmai. Tādēļ iepriekšējie (egoistiskie) likumi nedarbojas.
Kā izveidot atdeves sabiedrību, mums skaidro Kabalas zinātne. Mēģināt veidot pašiem nozīmē atrasties pretrunā ar Marksu un atkārtot iepriekš pieļautās kļūdas.

Avots: http://www.laitman.ru/crisis/4076.html
no krievu valodas tulkojusi S. Grammatikopulo

Komentēt

Modified WP Theme & Icons by N.Design Studio
Ierakstu RSS Komentāru RSS Pieslēgties