Radītājs dzird sievietes vēlmi

No M.Laitmana bloga Komentēt

Nukva (sievietes vēlme) visu saņem no Zeir Anpin(a) (sava vīra): gan labojošo gaismu, kura veido no tās tilpni (kli) – naktī, gan piepildījuma gaismu, kad tā sasniedz lielāko stāvokli un saņem gaismu atdeves dēļ – kas tiek dēvēts par dienu.
Dienas stundas – tie ir dažādie stāvokļi, kad tā vairāk vai mazāk saņem šo gaismu atdeves dēļ.
Laiks – starojuma izmaiņas Nukvā atkarībā no tā, cik lielā mērā tā ir spējīga savienoties ar Zeir Anpin(u) un cik daudz labojošās gaismas no viņa saņem.
Proti, laiks – tie ir Nukvas labošanās etapi, kuri tai pakāpeniski jāiziet. Nukva nenosaka, kāds tagad būs periods – bet tikai ātrumu, ar kuru pāri tai virzās šie laiki.
Pēc rīta stundas noteikti pienāks pusdienlaiks, bet pēc pusdienlaika – vakars un pēc tam nakts – šo kārtību tā nespēj mainīt.
Bet ātrums, ar kuru tie mainīs viens otru, atkarīgs tikai no tās lūguma (itaruta de-letata – „atmoda no apakšas”). Ja tā nevēlēsies – no augšienes nekas nenāks.
Tāds likums darbojas garīgajā pasaulē, augstākā un zemākā attiecībās, Radītāja un radījuma, un to pašu mēs vērojam mūsu pasaulē. Mums šķiet, ka vīrieša vēlme valda pār pasauli, bet patiesībā to nosaka sievietes vēlme – tieši viņas vēlme maina pasauli.

Avots: http://www.laitman.ru/women/7552.html
no krievu valodas tulkoja S. Grammatikopulo

Komentēt

Modified WP Theme & Icons by N.Design Studio
Ierakstu RSS Komentāru RSS Pieslēgties