Pasniedz dāvanu savai dvēselei

Jautājumi un atbildes, No M.Laitmana bloga Komentēt

Jautājums: Esmu pazīstams ar jums un jūsu grupu tikai no televizora ekrāna, un ļoti baidos atbraukt uz kongresu, un sajust sevi vientuļi zālē, kura piepildīta ar cilvēkiem. Ko man darīt ar šīm iekšējām bailēm?
Atbilde: Šis jautājums bieži atkārtojas. Cilvēki baidās atbraukt un justies vientulīgi zālē, kurā sapulcēsies 6000 cilvēku.
Nebaidieties, jūs nejutīsieties vientuļi! Nepieļaujams, lai cilvēks nepiedalītos kongresā, ja viņam patiešām ir nopietni centieni un virzība uz mērķi.
Lai neaptur viņu šīs bailes un nekādi citi aprēķini! Viņam vienkārši uz to jāaizver acis un jāatbrauc, lai iespaidotos no tik liela cilvēku daudzuma, kuri vēlas vienu un to pašu, un kopā klausīsies, mācīsies, dziedās…
Citas tādas iespējas vienkārši nav! Mēs nevaram tādā veidā apvienoties caur televizora ekrānu. Bet pēc tādas savienošanās tu no jauna vari atgriezties pie ekrāna uz vairākiem mācību mēnešiem – šī saikne uz tevi jau iedarbosies.
Un tām jabūt tieši 3 dienām, jo pirmajā dienā cilvēks tikai līdzdarbojas. Nav viegli ienākt un pievienoties, jo tas ir garīgais darbs. Un tas ir labi, ka cilvēks baidās – tajā arī ietverts viņa darbs pārvarēt savas bailes.
Tikai otrās dienas pusē mēs sākam sajust saikni, siltumu, vienotību, un mūsos sāk atklāties kaut kāda garīgā sajūta. Tā ir ļoti neliela, bet jau sāk sagatavot cilvēku garīgajai atklāsmei.
Bet trešā diena, tās jau šķiršanās priekšnojautas… Tomēr apvienošanās jau notika, lai uz mirkli! Garīgajā mirklis – tas ir viss, vairāk nav nepieciešams! Ja kontakts noticis, tas jau paliek uz visiem laikiem – garīgajā nekas neizzūd.
Un kad pēc tam tu no jauna sēdēsi iepretim televizora ekrānam, šīs pārdzīvotās sajūtas, kontakts, kuru tu nodibināji, tevī attīstīsies.
Tāpēc katram jāatbrauc, lai sajustu sevi vienotībā ar visiem, ar to jūs sniedzat lielu dāvanu savai dvēselei.

Avots: http://www.laitman.ru/method-of-correction/9213.html
no krievu valodas tulkoja S. Grammatikopulo

Komentēt

Modified WP Theme & Icons by N.Design Studio
Ierakstu RSS Komentāru RSS Pieslēgties