Pārtrauksim sev kaitēt!

Jautājumi un atbildes, No M.Laitmana bloga Komentēt

Jautājums: Nav iespējams līdzsvars ar dabu, ja mana dabiskā attieksme pret dzīvi – egoistiska. Bet kā tomēr sasniegt līdzsvaru ar dabu?
Atbilde: Šodien esam spiesti ielūkoties patiesībai „acīs”. Esam nonākuši līdz bada, epidēmiju, klimatisko kataklizmu u.c. draudiem. Turp novedusi mūsu dabiskā attīstība.
Ko tad mums sniegušas zinātnes, ar kuru palīdzību cerējām uzlabot savu dzīvi? To izmantošana līdz pat šodienai nav devusi mums neko labu! Tieši otrādi, esam izpostījuši visu zemeslodi, visu savu dzīvi. Esam sapinušies, novirzījušies no ceļa, nonākuši līdz strupceļam. Tūkstošiem gadu esam attīstījušies nepareizā virzienā – egoisma virzienā. Esam pieņēmuši par pamatu kļūdainu principu un sekojot tam, mērojām ceļu 5000 gadu garumā, līdz mūsdienām.
Tāpēc mums nekavējoties jāmaina pamats un jāuzsāk jauns ceļš! Mēs virzīsimies uz priekšu, bet citādi – nevis balstoties uz zemes pamatzinātnēm, bet gan uz augstāko – Kabalas zinātni.
Un tad mēs izmantosim zinātnes spēku ne kaitējot sev, bet gan visu labā. Ar to mēs nenostājamies pret zinātņu attīstību – mēs vēlamies, lai to pamatā būtu visu labums, bet ne vara un spēks.

Avots: http://www.laitman.ru/crisis/4118.html
no krievu valodas tulkojusi S. Grammatikopulo

Komentēt

Modified WP Theme & Icons by N.Design Studio
Ierakstu RSS Komentāru RSS Pieslēgties