Mēs spējam pacelties augstāk par zvaigznēm

Jautājumi un atbildes, No M.Laitmana bloga Komentēt

Jautājums: Kāds ir kabalas viedoklis par 2012.gadu, kurā, kā liecina daudzi, jānotiek svarīgiem notikumiem?
Atbilde: Kabalai attiecībā uz šo jautājumu nav viedokļa. Bāls Sulams ir sacījis, ka no 1995.gada un turpmāk kabalas zinātne atklāsies visai pasaulei, un cilvēki to sāks pieprasīt, saprotot, ka tā ir domāta dzīves labošanai.
Zvaigžņu izvietojums, “veiksmes zīmju”, kā arī citas dabā vērojamās pazīmes, norāda uz to, ka iespējami visdažādākie procesi. Bet kabala par tiem nerunā, ne tāpēc, ka tiem neticētu, bet gan tāpēc, ka viss atkarīgs no mūsu uzvedības, jo labošanās ir atkarīga no mums. Viss sliktais vai labais, kam jānotiek nākotnē, – atkarīgs no tā, ko es daru dotajā brīdī.
Tādējādi, dotajā brīdī man jātiecas uz to, lai visu pasauli novestu līdz pilnīgai tās labošanai – un tad es nosaku savu nākotni, ietverot tajā arī 2012.gadu.
Visi gaišreģi un orākuli runā par pasaules virzību uz tās mērķi mērojot dabas ceļu, ar ciešanām, bez cilvēka līdzdalības. Bet cilvēks spēj visu mainīt. Jo visas par nākotni vēstošās zīmes, kuras mēs vērojam, attiecas uz nedzīvo dabu. Bet mēs atrodamies trīs pakāpes augstāk (nedzīvā – augu – dzīvnieku – cilvēks) un mūsu spēkos pacelties augstāk par zvaigznēm un to zīmēm. Kabala parāda iespēju, kā pilnībā vadīt savu likteni, novēršot jebkurus dabas draudus jebkurā līmenī! Tajā ir mūsu brīvās gribas realizācija.

Avots: http://www.laitman.ru/crisis/4169.html
no krievu valodas tulkojusi S. Grammatikopulo

Komentēt

Modified WP Theme & Icons by N.Design Studio
Ierakstu RSS Komentāru RSS Pieslēgties