Lai izprastu rakstīto Zoar grāmatā

No M.Laitmana bloga Komentēt

Zoar mums stāsta par to, kas norisinās garīgajā pasaulē – par radījuma atdeves darbībām. Tāpēc nespējam to izprast, jo pagaidām vēl neesam spējīgi veikt tādas darbības.
Mēs atrodamies savā egoistiskajā vēlmē un zinām tikai, kā saņemt piepildījumu, baudu un kā rīkoties, lai pie šīs baudas nonāktu.
Bet darbības, par kurām runā Zoar, šķiet aprakstītas mums kaut kādā nesaprotamā valodā, kā slepenais kods, it kā runa iet par kaut ko nereālu: kabalas valodā, sfirot, parcufim, pasauļu terminos vai arī kā kaut kāda līdzība, kurā kā pasakā darbojas saule, mēness, kalni, cilvēki un dzīvnieki.
Mēs to visu nesaprotam un nesajūtam, jo atrodamies ne atdeves īpašībā, bet gan saņemšanas īpašībā.
Ja zemes egoistisko īpašību vietā saņemtu augstākās, garīgās, atdeves un mīlestības īpašības, mēs uzreiz saprastu, ko Zoar grāmata mums klāsta un vienlaikus ar tās lasīšanu atklātu augstāko pasauli. Pie tam nevis kā piedzīvojumu romānā, fantāzijās, bet īstenībā!
Bet ņemot vērā, ka manī vēl nav garīgo īpašību, tad tajā aprakstītais nereāls. Tādējādi Zoar grāmatas lasīšana tiek dēvēta „sgula” – īpašs paņēmiens! Ko tas ietver?
Mēs lasām un cenšamies izsaukt uz mums spēkus no tās pasaules, līmeņa, par kuru tiek runāts grāmatā. Teksts, pat ja to neizprotu, bet vēlos mainīties, vēlos sajust to, „izstaro” man „gaismu, kura atgriež pie avota” (O”M – apkārtējā gaisma).
Šis spēks iedarbojas uz mani un atklās manī jaunas īpašības – atdeves īpašības, par kurām runā Zoar. Jo tā visa uzrakstīta ar atdeves, bet ne saņemšanas dabu un tikai saskaņā ar atdeves dabu iespējams izprast, kas tajā rakstīts.

Avots: http://www.laitman.ru/ezhednevny-urok/9210.html
no krievu valodas tulkoja S. Grammatikopulo

Komentēt

Modified WP Theme & Icons by N.Design Studio
Ierakstu RSS Komentāru RSS Pieslēgties