Kas liks pasaulei mainīties?

Jautājumi un atbildes, Krīze, No M.Laitmana bloga Komentēt

Jautājums: Pēc jūsu vārdiem cilvēka attīstības mērķis ir Augstākā spēka atklāšana sevī, Radītāja īpašību un Mīlestības iemantošana pret Viņu un visu pasauli. Tas vienlaicīgi ir arī cilvēka nākšanas šajā pasaulē iemesls. Tas nozīmē bezgalīgas Mīlestības spēju iegūšana.
Kā cilvēks spēs nonākt līdz šādam stāvoklim? Katram cilvēkam zemapziņas līmenī sēž despotisks velnēns, kas dzen cilvēku savu iegribu apmierināšanas virzienā, pat pašu vienkāršāko – ēst, dzert, gulēt, aizsargāt sevi no briesmām. Turklāt šo iegribu fonā bērni un ģimene var tikt atstāti novārtā. Tagad cilvēks (īpaši jaunatne) nebaidās pat nāves, jo zaudēt nav ko. Un tā nav paša cilvēka vaina; tā ir NELAIME!
Bailes, kas kalpotu par dzinuli, neeksistē. Kas varētu likt tam visam laboties? Pēc idejas tukšums rada cilvēkā tieksmi uz piepildījumu. Bet kā var tiekties uz to, kas vairs nav sajūtams, t.i., zaudēts. Paša tukšuma taču vairs nav!?
Atbilde: Redzēsiet, ka pēkšņi radīsies vēlēšanās, un cilvēki sakustēsies, – viņi ir marionetes, un patlaban viņiem tiek uzspiesta tukšuma un bezmērķības sajūta, jebšu viss notiek pēc Radītāja programmas – visam savs laiks un vieta. Piemēram, jūs jau atrodaties uz jauna etapa sliekšņa! Visa mūsu dzīve ir process, kurā mēs burtiski salasām nepieciešamās izjūtas Radītāja apjausmai. Tāpēc nav jēgas pretoties, toties noteikti būtu jēga paātrināt procesu, jo tad tas mainīsies, un jūs gūsiet tās paša izjūtas, tikai nesekojot ciešanām.

Avots:  http://www.laitman.ru/crisis/4596.html
no krievu valodas tulkoja Leins

Komentēt

Modified WP Theme & Icons by N.Design Studio
Ierakstu RSS Komentāru RSS Pieslēgties