Kabalisti – par Zoar grāmatu, 1.d.

Lasītava, No M.Laitmana bloga Komentēt

Ja manī ieklausītos mani laikabiedri, kuros draudīgi uzliesmo nešķīstība, uzsāktu apgūt Zoar grāmatu ar 9-gadīgajiem, – tad nogrēkošanās bailes paātrinātu zināšanas un tie pārvarētu egoismu. „Nocer Hesed”, 4.n., 20.
Dižais Viedais Š.Blohs: Hefecs Haims sacīja, ka Zoar grāmatas apgūšanai nav nekādu ierobežojumu un aicināja visus studēt, pat neprecējušos jauniešus. „Osafot Binjan Josef”.
Zoar grāmata absolūti nerunā par šo pasauli, bet tikai par augstākajām pasaulēm, kur nepastāv laiks kā materiālajā pasaulē, bet garīgais laiks – tā ir īpašību mainīšana. Zoar, Vajace, 62.lpp.
Zoar grāmata („Starojuma Grāmata”) dēvēta tā tāpēc, ka izstaro augstākā avota gaismu. Tie, kuri studē Zoar grāmatu, saņem šīs gaismas iedarbību – augstāko zinību un Toras noslēpumu atklāšanu. Ramaks „Da et Elokei Aviha”, 2.
Pirms Mašiaha nākšanas pieaugs pasaulē daudzveidīgas maldu mācības. Izsargāties no tām iespējams katru dienu apgūsot Zoar grāmatu: neskatoties uz to, ka cilvēks neizprot tajā neko, bet ar to jau vien pietiekami sirds attīrīšanai. „Or Jašarim”. Mira Dahja.

Avots:http://www.laitman.ru/sources/9699.html
no krievu valodas tulkoja S. Grammatikopulo

Komentēt

Modified WP Theme & Icons by N.Design Studio
Ierakstu RSS Komentāru RSS Pieslēgties