Kā izturēties pret Holokostu?

Jautājumi un atbildes Komentēt

Jautājums no angļu bloga: Kā izturēties pret Holokostu? „Grāmatas Zoar ievadā” teikts, ja Izraēla M.Laitmansneizpildīs savu uzdevumu, tad visās valstīs iestāsies nacistiskais režīms. Tur pat sacīts, ka pasaulē viss ir iepriekš noteikts. Kā lai jūtu ko citu pret Radītāju, izņemot bailes un naidu?
Atbilde: Skat. Bāls Sulams, raksts „Toras Dāvājums”: Kabala (patiesā Tora, „Tora Emet”), dota, lai labotu egoistisko vēlmi „piepildīt tikai sevi” uz altruistisko vēlmi „piepildīt citus”. Ņemot vērā, ka visa dvēseļu sistēma tiek attēlota piramīdas veidā, vai kā mūsu dzīvnieciskais ķermenis, var saprast, ka ne uzreiz visas dvēseles uzsāk savu labošanos, bet gan vēlmes rezultātā ar nolūku attālināties no „skrējiena pēc saņemšanas”. Šāda apslēpta vēlme atklāt Radītāju tiek dēvēta par „punktu sirdī”. Sirds – visas cilvēka vēlmes, bet punkts – vēlme pēc Radītāja. Tādējādi, dvēseļu daļa apvienojas un savā apvienībā atklāj Rdītāju – tas arī tiek dēvēts „Toras Saņemšana” (gaismas – Radītāja atklāšana).
Skat. Bāls Sulams, raksts „Galvojums”: Bet labošanās metodikas saņemšana (Toras vai Kabalas) – tas ir tikai visu dvēseļu labošanās sākumposms. Tapēc izlabotajai daļai jāiekrīt kopējā egoismā, jāsajaucas ar neizlaboto daļu, visu pārējo cilvēci, un jālabojas kopā ar to.
Skat. Bāls Sulams, „Grāmatas Zoar priekšvārds” (p.70.): Kad pasaulē egoisms parādās kā ļaunums, pienāk Kabalas atklāsmes periods, kā labošanās metodika un visas pasaules labošanās. Bet ņemot vērā, ka metodika pagaidām atrodas tās grupas rīcībā, kura to izmantojusi Izraēlas tautas labā, tad viņiem tā jāapgūst un jānodod visām pasaules tautām. Izraēlas tautas un visas pasaules liktenis ir atkarīgi tikai no tā. Ja metodika netiek nodota laikus, pasaulē izraisās visas šīs problēmas – agresija un kari, iznīcināšana u.c., ieskaitot Holokostu.
Attaisnot Radītāju jūs nespējat, jo taisnā cilvēka līmenis (tā, kurš attaisno Radītāju), atrodas vēl tālu virs jums. Tāpēc, es jūsu jūtas saprotu, kaut gan dalīt tās ar jums nespēju.
Piebilde: Paziņojums The Jerusalem Post: Galvenais Izraēlas rabināts pārtraucis oficiālās attiecības ar valsti – pilsētu Vatikānu, tādējādi protestējot pret Pāvesta lēmumu atgriezt bīskapu Ričardu Viljamsonu, noraidošo Holokostu, Katoliskās baznīcas paspārnē.
Nodarbības pēc raksta „Toras Dāvājums”
Nodarbība „Grāmatas Zoar priekšvārds”, p.70.-71.
„Izraēlas nozīme”, no grāmatas „Bābeles tornis – pēdējais stāvs”.

avots:
http://www.laitman.ru/questions-answers/2792.html

Komentēt

Modified WP Theme & Icons by N.Design Studio
Ierakstu RSS Komentāru RSS Pieslēgties