Homoseksuālisms ir atzīts par neārstējamu

Jautājumi un atbildes, No M.Laitmana bloga Komentēt

Paziņojums: Amerikāņu psihologu asociācija ir atzinusi, ka seksuālās orientācijas maiņas programmas nav efektīvas un var tikai radīt problēmas.
Zinātnieki uzskata, ka psiholoģiskas dabas iejaukšanās nespēj homoseksuālus cilvēkus padarīt par heteroseksuāliem. Psihologiem ir ieteikts nedot saviem pacientiem padomu ar psiholoģiskās terapijas palīdzību mainīt viņu seksuālo orientāciju.
Tiek uzsvērts, ka pēc šādiem mēģinājumiem pacientiem var rasties dzimumtieksmes problēmas, tendence uz depresiju un pat pašnāvību.
Replika: Galvenā problēma ir atdalīt homoseksuāļus „no dzimšanas” no homoseksuāļiem „pēc pieraduma”. Svarīgi ir neļaut pieradināt cilvēkus veikt nedabīgas darbības. Ar to pagaidām pietiktu. Vēlāk viss labosies līdz ar visas cilvēces labošanos.
P.S. Nesen Telavivas geju klubā kāds svešinieks veica apšaudi no automāta. Viņi skaidro, ka klubs nodarbojoties ar psiholoģiskās palīdzības sniegšanu pusaudžiem, kas kam nav nostiprinājusies orientācija, t.i., piesaista jauniešus netradicionālam seksam.

Avots: http://www.laitman.ru/muzhchiny/4628.html
no krievu valodas tulkoja Leins

Komentēt

Modified WP Theme & Icons by N.Design Studio
Ierakstu RSS Komentāru RSS Pieslēgties