Garīgo pakāpienu augstākā matemātika

Krīze, No M.Laitmana bloga Komentēt

Jautājums: Mūsu pasaulē, lai saņemtu darbībai nepieciešamo informāciju , es varu izvēlēties televīzijas kanālu, radio vai grāmatu. Bet ja mani pilnībā vada no „augšas”, tad kāpēc es nevaru saņemt informāciju no garīgās pasaules un darboties, pamatojoties uz to?
Atbilde: Problēma skar tikai tevi, bet nevis Augstāko. Visa problēmas būtība ir tāda, ka tu nejūti, kā tevi no „augšas” vada. Tu nejūti tās aukliņas, aiz kurām tevi rausta kā lelli.
Nav iespējams sajust Augstāko un Viņa vadību, kamēr tevī nav attīstīts tas orgāns, kas sajutīs To. Viņš ir ārpus tevis. Tāpēc tu viņu nejūti. Tev ir jācenšas savienoties ar to, kas ir ārpus tevis , tik cieši – kā pašam ar sevi. Tāpēc mums pašreizējā stāvoklī ir dota nepiederošo, svešo izjūta, lai mēs pacenstos savienoties ar viņiem – kā ar daļu no sevis.
Ja tu ar pareizas apkārtējās vides (grupas) (skat. Bāla Sulama rakstu ”Izvēles brīvība”) palīdzību radīsi un izkopsi sevī īpašību sajust tuvāko (ar mērķi – pie Radītāja) kā sevi, tad līdz ar to sajutīsi Augstāko pasauli, Radītāju un Viņa vadību pār sevi un visu pasauli (tu sajutīsi tās aukliņas, kas tevi darbina).
Augstākais – nav meklējams kaut kur virs tevis. Tavu nākamo pakāpienu („es +1”) sauc par Augstāko. Šodien šis pakāpiens man ir Radītājs, rīt tas būšu es, bet par Radītāju kļūs vēl augstāks pakāpiens.

Avots: http://www.laitman.ru/duhovnaya-rabota/5398.html
no krievu valodas tulkoja Ilze B.

Komentēt

Modified WP Theme & Icons by N.Design Studio
Ierakstu RSS Komentāru RSS Pieslēgties