Garīgā vienlīdzība

No M.Laitmana bloga Komentēt

Mūsu pasaulē ir vairums cilvēku, kuri dzīvo tajā un nezina, kā tā darbojas, kā iekārtotas visas valsts un sabiedriskās sistēmas, pēc kādiem likumiem darbojas daba, kā riņķo planētas un kādi sakari eksistē starp cilvēkiem.
Var dzīvot ļoti vienkāršu dzīvi un nevēlēties to izprast. Tas pats attiecībā uz garīgo eksistenci.
Tāpat ne visi cilvēki, kuri iegūst garīgo sajūtu, lūko iedziļināties tajā – viņi ierobežoti ar savas dvēseles sakni, kura neprasa neko vairāk par savu līmeni, veic savu darbu tam paredzētajā vietā un neizjūt vajadzību pēc kaut kā lielāka.
Kaut arī kabalistu vidū ir tādi, kas līdzinās zinātniekam mūsu pasaulē, kuri pēta garīgo pasauli un viņiem jāsasniedz pilnīga tās izpratne, sajūta un jāatklāj visa sistēma līdz beidzamai detaļai.
Jo atbilstoši savas dvēseles saknei tādam cilvēkam jāietver sevī visi, un jānoskaidro visas detaļas veicot analīzi un sintēzi.
Jo citādi viņš neizlabos savu dvēseli. Tik lielā mērā, kādā viņa dvēselei nepieciešama labošanās, viņš arī uztver visu kopējo realitāti.
Bet attieksme pret cilvēku tiek nosacīta, kādā mērā viņš sevi izlabojis. Ja viņš sevi izlabojis uz 100%, tad ekvivalents lieliem kabalistiem un līdzinās visiem, un visā!
Garīgajā neeksistē dalījums lielajos un mazajos, ja esi izdarījis visu, kas tev uzlikts.
Garīgais – tā ir atdeves pasaule. Tā ir nedaudz cita pieeja par mums ierasto. Tu ieej garīgajā, atskaties atpakaļ un redzi, ka neko neesi izdarījis!
Tev nekas neatliek no tā, ko kādreiz centies panākt un kur esi darbojies – tev visapkārt ir tikai atdeve.

Avots: http://www.laitman.ru/ezhednevny-urok/10702.html
no krievu valodas tulkoja S. Grammatikopulo

Komentēt

Modified WP Theme & Icons by N.Design Studio
Ierakstu RSS Komentāru RSS Pieslēgties