Diženās dvēseles misija

Jautājumi un atbildes, No M.Laitmana bloga Komentēt

Jautājums: Bāls Sulams sacīja, ka izklāstījis savās grāmatās kaut ko pilnīgi jaunu, kas nebija atklāts nevienā no viņa priekšgājēju grāmatām. Ko tieši viņš atklāja?
Atbilde: Kā raksta par sevi Bāls Sulams, viņš ir nākamais tās pašas dvēseles iemiesojums, kura atgriezās mūsu pasaulē diženo kabalistu – ARI, Rašbi, Moše, Avrama un Adam Rišon atveidā.
Viena un tā pati dvēsele reizi no reizes parādās mūsu pasaulē dažādos ietērpos un pasniedz mums to pašu metodiku, tikai katru rezi arvien precīzākā, detalizētākā veidā, kurš piemērots dotajai paaudzei, tai ērai, kuras dēļ lejup nāca uz šo pasauli.
Tādējādi tā pati dvēsele ARI iemiesojumā nespēja atklāt to, ko vēlāk atklāja Bāls Sulams, jo laiks nebija piemērots.
Un tāpēc tā Kabalas zinātnes daļa, kura kļuva nepieciešama Bāla Sulama paaudzei, ARI laikos nebija nepieciešama un to bija aizliegts atklāt.
Bāla Sulama paaudzei tā kļuva par dienišķo nepieciešamību, un tāpēc viņš ieradās un atklāja.
Šodien mēs apspriežam tādus dziļus jēdzienus Kabalas zinātnē, par kuriem atklāti netika runāts ne pirms 20, ne vēl jo vairāk pirms 2000 gadu.
Tas nozīmē, ka pagātnes kabalisti par to nezināja. Mēs, salīdzinājumā ar viņiem, esam mazi dzīvnieki…
Bet viņiem tika liegts atklāt to, kas ļauts mums. Kam viņi būtu varējuši atklāt? – Cilvēku uztvere vēl nebija gatava atklāšanai!
Un tikai mūsu paaudzē, kā raksta Bāls Sulams rakstā “Laiks rīkoties”, radās dienišķā nepieciešamība izplatīt Kabalas zinātni visai cilvēcei un sākt tās īstenošanu dzīvē.

Avots:http://www.laitman.ru/kabbalah/5159.html
no krievu valodas tulkoja S. Grammatikopulo

Komentēt

Modified WP Theme & Icons by N.Design Studio
Ierakstu RSS Komentāru RSS Pieslēgties