Bāls Sulams. „Dabas Baušļi – vienlīdzīgi Radītāja Likumiem”

Bāla Sulama raksti, Bāls Sulams, No M.Laitmana bloga Komentēt

Bāls Sulams (raksts „Miers”, nodaļa „Pienākums atbildīgi izturēties pret Dabas likumiem”) raksta:

Mums svarīgi pievērst uzmanību dabas baušļiem, lai uzzinātu, ko daba no mums prasa, lai tā mūs nežēlīgi nesodītu. Daba cilvēkam uzliek par pienākumu dzīvot sabiedrības dzīvi. Baušļi, kurus daba liek mums pildīt sabiedrības dzīvē, ir divi: saņemšana un atdeve.

Tas ir, katram sabiedrības loceklim daba uzliek par pienākumu: 1) saņemt visu viņam nepieciešamo no sabiedrības, 2) tieši tāpat viņa pienākums ir sabiedrībai dot, strādājot tās labā. Un abi baušļi precīzi jāpilda, citādi tiks nežēlīgi sodīts.

Pārkāpjot saņemšanas bausli, sods seko nekavējoties, tādējādi liekot to pildīt. Turpretī baušļa „atdeve sabiedrībai” pildīšana neizraisa tūlītēju klaju sodu un tāpēc netiek no mūsu puses pienācīgi pildīts.

Un daba kā profesionāls tiesnesis soda mūs atbilstoši mūsu attīstības līmenim, un mēs redzam, ka attiecīgi cilvēces attīstības, progresa pakāpei – ciešanas un nelaimes pieaug.

Un šīs ciešanas arvien pieaugs, atklājot mums globālo krīzi, ka Radītāja vadības ietekmē mums pilnīgi precīzi jāpilda „atdeves tuvākajam” bauslis. Kamēr nepildīsim šo likumu pilnā mērā, daba nepārstās mūs sodīt un, protams, uzvarēs mūs, un mēs būsim spiesti visi kopā kā viens pildīt dabas baušļus pilnā mērā, kā tiek no mums prasīts.

Avots krievu valodā

Komentēt

Modified WP Theme & Icons by N.Design Studio
Ierakstu RSS Komentāru RSS Pieslēgties