Burvīgs instruments, kas ārstē dvēseli.

Lasītava, No M.Laitmana bloga Komentēt

Visu, ko mēs darām, mēs darām sava egoisma vadīti, nemaz nepretojoties tam.
Lai izietu no tā un ieietu augstākajā pasaulē, mums ir dota „izlabošanas gaisma”, kas ietekmē mūs, pat kad cilvēks tiecas pēc egoistiska mērķa, piemēram, baidoties beigt savu dzīvi bez kāda labuma, vēloties pievienoties mūžībai un pilnībai, iekļūt garīgajā, mūžīgajā pasaulē.
Viņš redz, ka no dzīves uz zemes nav nekāda labuma, tā ir īsa un tukša, un no tās nekas nepaliek.
Mums nācies iziet cauri gadu tūkstošiem egoisma attīstībā, lai to apzinātos. Vairākums cilvēku par to domā arī šodien, iegrimuši ikdienas dzīvē.
Viņus pagaidām uztrauc nevis pati dzīves jēga, bet tas, kā vairāk dzīvē ko sasniegt, iegūt. Vēlēšanās viņos pagaidām nav nobriedusi tiktāl, lai jautātu par dzīves jēgu.
Bet ja atveras punkts sirdī, cilvēks sāk veikt aprēķinus nākotnes dzīvei pēc nāves. Taču pēc tam saprot, ka mūžīgo dzīvi var sasniegt jau šajā dzīvē.
Cilvēks sāk nodarboties ar sevi pēc kabalistiskām grāmatām, pagaidām vēl ar egoistisku mērķi iegūt mūžīgo pasauli, visu just, saprast un vadīt.
Bet pakāpeniski gaisma, kas ir iekļauta šajās grāmatās, maina viņu, sniedzot jaunas vērtības. Viņš jau pats mācās apmānīt savu ķermeni, liekot tam strādāt garīgam mērķim, un visbeidzot piekrīt iet ceļu , kuru viņam nolicis Radītājs.
Gaisma paceļ cilvēku virs viņa ego un ved pie atdeves. Tā viņš iegūst jaunu prātu un sapratni par visu realitātes sistēmu, atklāj augstākās pasaules un radījuma nodomu jeb ieceri.

Avots: http://www.laitman.ru/kabbalah/5037.html
no krievu valodas tulkoja Rūdis

Komentēt

Modified WP Theme & Icons by N.Design Studio
Ierakstu RSS Komentāru RSS Pieslēgties