Brūss Liptons, ASV : „Mēs – viens vesels”

Jautājumi un atbildes, Krīze, No M.Laitmana bloga Komentēt

Piedāvāju: pazīstamais biologs Dr. Brūss Liptons (Bruce Lipton), ASV: ” …mēs nekļūsim par cilvēci, līdz neapzināsimies, M.Laitmanska esam viens vesels , ka visiem cilvēkiem ir jāapvienojas ”.
Galvenās domas:
1. Cilvēki – lielas savienības šūnas, kuras apvienojas vienkopus, lai dalītos ar zināšanām, lai izveidotu vienu dzīvo organismu – to , kuru mēs saucam par cilvēci. Mēs neesam cilvēki, kamēr neizveidosim cilvēci . Bet mēs izveidosim cilvēci tikai tad , kad sapratīsim , ka esam viena dzīva organisma šūnas un mums jādarbojas saskaņoti – tikai tad mēs radīsim nākamo evolūcijas pakāpi.
2. Internets – evolūcijas solis, komunikāciju sistēmas ekvivalents, ar kuras palīdzību visām cilvēces ”šūnām” ir iespēj komunicēties vienai ar otru un mainīties ar informāciju – šim nolūkam tās arī apvienojās.
3. Cilvēks faktiski ir šūnas atkārtojums. Būtība ļoti vienkārša. Nav svarīgi, cik es esmu sarežģīts – nav manī jaunu cilvēcisko funkciju, kuras neatrastos vienīgajā šūnā. Cilvēks – tas ir šūnas atkārtojums.
4. Cilvēku savienība– tā ir daudzšūnu struktūra, kura nonāk pie saskaņas un veido vienotību kā viena šūna – tā viņa pilnveidojas. Kad cilvēce ir realizējusies, Zeme kā organisms pabeidz savu evolūciju. ”Mēs sasniegsim vienotību…”

no krievu valodas tulkojis M.Zaķis
Avots: http: //www.laitman.ru/crisis/3527.html

Komentēt

Modified WP Theme & Icons by N.Design Studio
Ierakstu RSS Komentāru RSS Pieslēgties