Bijām kā sapnī

Lasītava, No M.Laitmana bloga Komentēt

Nestudējot Zoar grāmatu mēs nespēsim atklāt garīgo pasauli.
Ne jau tādēļ, ka šai grāmatai piemīt tāds spēks, kas dod mums tādu paātrinājumu, it kā tā vietā, lai ietu kājām vai jātu ar zirgu, lidojam kā ar lidmašīnu.
Bez tās mēs vispār nespēsim koncentrēties uz iekšējo, garīgo realitāti un pastāvīgi redzēsim tikai ārējo ekrānu, kurš demonstrē mums tikai materiālo (iluzorisko) pasauli.
Mēs nekad nespēsim izlauzties cauri šim ekrānam un atklāt spēkus, kuri aiz tā darbojas, projicē šo pasauli – filmu, bet pēc tam tālāk no šiem spēkiem – īpašībām – uz projektora gaismas staru, un tālāk pie Radītāja, spēka, īpašību, nodoma avota.
Kā iespējams no ārējās ainas pāriet pie spēkiem, Viņa domām, nolūka, darbībām attiecībā pret mums, lai spētu saprast, kādam nolūkam Viņš demonstrē filmu?
Ko viņš vēlas sacīt man, attēlojot visus šos dzīvniekus, cilvēkus un visu notiekošo šajā pasaulē?
Ar kādu nolūku Viņš dod man dzīves sajūtu, it kā man būtu pagātne, esmu kādreiz piedzimis, dzīvoju un rezultātā man lemts nomirt, bet visapkārt mani ietver vesela pasaule, citi cilvēki. Kādēļ viņš manī iedveš šo sapni?
Tā ir visa mana šodienas dzīve, bet man saka, ka tā nav īsta! Es vēlos caur šo savu dzīvi izlauzties līdz patiesībai un uzzināt, ko tad Viņš vēlas?!
Kādēļ Viņš man piesēja diegus un vada kā marioneti, bet man šķiet, ka es dzīvoju.
Kādēļ Viņš to visu dara, un kas Viņš vispār tāds ir?! Bet galvenais – kas tālāk? Šie jautājumi noved mani pie atklāšanas…

Avots: http://www.laitman.ru/ezhednevny-urok/6379.html
no krievu valodas tulkoja S. Grammatikopulo

Komentēt

Modified WP Theme & Icons by N.Design Studio
Ierakstu RSS Komentāru RSS Pieslēgties