Askētisms ir pretējs attīstībai

Jautājumi un atbildes, No M.Laitmana bloga Komentēt

Jautājums: Blogā skatāmas jūsu fotogrāfijas, kas vēsta, ka šīs pasaules baudas jums nav svešas. Man, piemēram, ļoti patīk kino.
Vai tas nozīmē, ka garīgi mērķi man vēl nav tik svarīgi? Es nodarbojos ar izplatīšanu internetā un apgūstu BB redaktora darba specifiku. Vienmēr esmu ar jums rīta nodarbībās un daudz laika veltu iekšējam darbam. Tomēr šķiet, ka es pielieku pārāk maz pūļu, ja es atrodu laiku apmeklēt kinoteātrus (apmēram vienu vai divas reizes nedēļā).
Atbilde: Nevajag savas vēlmes iegrožot, bet ir jāmācās, kā, ietekmējoties no Kabalas apgūšanas, jūs lēnām maināties. Bet tas, kas paliek – lai paliek kā mazas vājības. Askētisms, vardarbība un iegrožošana neveicina attīstību! Visas izmaiņas mūsos notiek tikai augstākās gaismas O“M ietekmē. Stāv rakstīts „Es radīju egoismu un sniedzu Toru labošanai, jo tās gaisma atgriež mūs pie pirmavota. Studējot Kabalu, jūs labojat savi un kļūstat līdzīgi Radītājam. Cita sevis labošanas veida – nav! Tāpēc Kabala ir pret dažādiem ierobežojumiem; tikai mācīšanās.

Avots: http://www.laitman.ru/questions-answers/4620.html
no krievu valdoas tulkoja Leins

Komentēt

Modified WP Theme & Icons by N.Design Studio
Ierakstu RSS Komentāru RSS Pieslēgties