“Biezos” krīze nemāca.

No M.Laitmana bloga Komentēt

Ziņojums: Vācijas lielo kompāniju grupa uzrakstīja vēstuli kanclerei Angelīnai Merkelei, kurā pieprasīja atteikties no likumprojekta, kurš regulē bonusu piešķiršanu vadītājiem. Cīņa ar lielajiem bonusiem kompāniju un banku vadītājiem tiek realizēta ne vien Vācijā, bet arī Lielbritānijā, Francijā, ASV.
Replika: Līdz šim “biezie” no krīzes neko nav mācījušies. Nauda aizēno skatu, un bremzes nedarbojas. Pat mirkli līdz pilnīgam kraham viņi nespēs atteikties no virspeļņas, kura viņus arī pazudinās.

Bāls Sulams. “Priekšvārds grāmatai Dzīvības koks” (p.19):

Egoistiskās indes vispārējā forma – tā ir vēlme saņemt visu un tikai sevis dēļ, un nedot nevienam. Tikai tāda vēlme mudina mūs uz darbību. Pati vēlme – prasības veids, kuru nav iespējams apmierināt, bet īslaicīgs apmierinājums tikai palielina prasību. Tas ir tās sākums.
Bet egoistiskās vēlmes attīstības nobeigums – tas ir nāvējošais indes piliens, kurš atņem cilvēkam pēdējo dzīvības dzirksti. Tas ir, nāves eņģelis tuvojas cilvēkam ar indes pilienu uz atkailināta zobena gala, cilvēks neviļus paver muti – nāves eņģelis nokrata tajā pilienu un cilvēks mirst. Cilvēks spiests pavērt muti, jo viņam jāsaņem baudas enerģija savai eksistencei, līdz mērojot ceļu visā zobena garumā nonāk līdz indes pilienam, kurš pabeidz viņa atdalīšanos no pēdējās dzīvības dzirksts.

Avots: http://www.laitman.ru/crisis/4099.html
no krievu valodas tulkojusi S. Grammatikopulo

Komentēt

Modified WP Theme & Icons by N.Design Studio
Ierakstu RSS Komentāru RSS Pieslēgties